Sometity Nedir?

Sometity, SOcial MEdia idenTITY Kelimelerinden oluşmuş ve Sosyal Medya Kartı anlamına gelen bir uygulamadır.

Sometity, aynı zamanda Sosyal Medya Arama Motorudur.

Sometity, tüm sosyal medya hesaplarınızın ve diğer iletişim adreslerinizin, tek bir adres altında gösterilmesini sağlayan uygulamadır.

Sometity ile kartınızı oluşturup tek tuşla istediğiniz kişiyle kartınızı paylaşabilirsiniz.

Kullanım

Sometity ile birden fazla kart oluşturabilir ve her kartınıza ayrı ayrı isim verebilirsiniz, örneğin bir kartınıza Genel Kartım ismini verirsiniz telefon numaranız ya da e-mail adresinizi yazmazsınız, başka bir kart oluşturup o kartınıza Özel Kartım ismini verip telefon numaranızı da ekleyebilirsiniz böylece kiminle ne paylaşmak isterseniz sadece o bilgileri paylaşmış olursunuz.


Sometity ile kart oluştururken iletişim bilgileri sekmesi kategorilere ayrılmış durumdadır, Sosyal Medya İletişimleri, Akademik İletişimler, Ticari İletişimler şeklinde, böylece bu kadar çok iletişim bilgisi altında aradığınız bilgiyi eksiksiz ve kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yararları

Sometity sizin adınıza açılmış sahte hesaplardan da sizi kurtarır çünkü artık sadece tek adresiniz olacak ve yapmanız gereken tek işlem sadece bu adresinizi kullanmak ve paylaşmak olacak üstelik adınıza özel üretilen QR kodunuzu da kullanabilirsiniz.


Sometity ile hızlı ve kolay arama yapıp istediğiniz kişi ya da kuruma kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin; Karabük Eczane yazıp Karabük İlindeki Eczanelere hızlıca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce gereksiz bilgi yerine direk konu ile ilgili kayıtlar karşınıza çıkar ve Sometity kartı açılarak hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.


Sometity ile aradığınız kartları takibe alabilirsiniz. Takibe aldığınız kartlara yeni bir iletişim bilgisi eklendiği zaman ya da o kartta mevcut bir bilgide güncelleme yapıldığı zaman Sometity Sistemi size bildirim ya da e-mail gönderir tabi ki siz gelmesini isterseniz, istemediğiniz hiçbir şey Sometity de size bildirilmez.


Sometity ile birden fazla kartınız var ise bunları birbirine bağlayabilirsiniz, böylece kartınızı arayan kişi diğer kartınızı da hemen o kartın altında görebilir. Örneğin A isimli kurum kendine bir kart oluşturdu, daha sonra bu kurumun alt birimi olan B isminde kurumuna bir kart daha oluşturdu ve birbirine bağladı, kullanıcılar A isimli kartı aradıklarında A isimli kart listelenir ve altında da B isimli kart listelenir. Buna şöyle bir örnek de verebiliriz; örneğin eşiniz ve siz Sometity de kartlarınızı birbirine bağlarsınız ve kullanıcı ikinizden birini arar ise ikinizde o aramada görünürsünüz.

Zararları

YOK.

Örnekler

Ticari bir işletmeniz var ise ve e-ticaret sitelerinde, dükkanınız var ise bu adresleri de Sometity’e ekleyip tüm müşterilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz, böylece ulaşılacak müşteri kitlenizi bir anda arttırabilirsiniz.


Restorant sahibisiniz ve tüm PR çalışmalarınızda ayrı ayrı adreslerinizi girmenize gerek yok. Kaşık bıçaklarınızı koyduğunuz kağıtlıklarda kullandığınız bu adreslerde bir değişiklik olursa tüm bu kağıtlar işe yaramaz hale gelecek, işte bu sorundan da Sometity sayesinde kurtulacaksınız.


Web sayfanız var ve sayfanızın altında tüm iletişim bilgilerinizi ayrı ayrı yazdınız, eğer herhangi bir adresiniz değişirse web sayfanızı da güncellemeniz gerekecek, tabi Sometity kullanırsanız bunlara gerek kalmayacak yapmanız gereken tek şey sometity adresinizi güncel tutmak olacak böylece web sayfalarındaki tüm bu karmaşıklıktan da kurtulmuş olacaksınız.


Ünlü birisiniz, Sometity sayesinde tek adres ile hem sahte hesaplardan kendinizi korumuş olursunuz hem de hızlıca üstelik menejerlik adresinize kadar tüm adreslerinizi paylaşabileceksiniz.


Arkadaşınız sizden sosyal medya adresinizi istedi üstelik 5 ayrı sosyal medya platformu kullanıyorsunuz işte tek bir adres ile tüm arkadaşlarınıza tüm iletişim adreslerinizi paylaşıp, alabileceksiniz üstelik QR kod sayesinde QR kodunuzu bile paylaşabilirsiniz.


Bir Tv kanalı sahibisiniz, tüm tv programlarınızı ana kartınıza bağlayarak, üstelik o kanaldaki sunucularınızın da iletişim adresleri ile birlikte tek adres ile tüm adreslere ulaşabileceksiniz.


Bir Youtubersiniz ve youtube kanalınız dışındaki sosyal medya platformlarından da takip edilmek istiyorsunuz, Sometity adresinizi videoların sonunda paylaşarak tüm takipçilerinizle tüm adreslerinizi tek link ile paylaşabileceksiniz.


Bir Streamersiniz ve twitch kanalınız dışındaki sosyal medya platformlarından da takip edilmek istiyorsunuz, Sometity adresinizi veya QR kodunuzu yayın esnasında,hakkımda kımına ekleyerek tüm takipçilerinizle tüm adreslerinizi tek link ile paylaşabilirsiniz.


Akademik kimliğiniz var ise sometity ile Akademik Kartım isimli bir kart oluşturup, akademik bilgilerinizi gösteren tüm adresleri ekleyerek kolayca istediğiniz kişi ya da kişilerle paylaşımda bulunabilir ve böylece hem aramalarda rahatlıkla ulaşılabilir olursunuz hem de bilgilerini rahatça paylaşmış olursunuz.